Powered by:Proticaret
İade ve Garanti Şartları : Peynirci Hüseyin Kodal - Yöresel Giresun Ürünleri Online Satış
İade ve Garanti Şartları
İade ve Garanti Şartları

Peynircihuseyinkodal.com`da satılan tüm ürünler firmamızın garantisi altındadır. Bozulması muhtemel yöresel ürünleri hakkında müşterilerimize bilgi verilmekte ve ona göre Kargo ile gönderilmektedir.

Peynircihuseyinkodal.com`dan satın almış olduğunuz ürünlerde sadece paketi bulunan ve bozulmayacak ürünlerde iade imkanı bulunmaktadır. Bu ürünlerin iadesinde de kargo ücreti alıcıya giderken ve satıcıya geri dönerken, ALICI `ya aittir. Ayrıca ödemenin geri gönderilmesinden doğacak havale - eft masrafları da alıcının bakiyesinden düşülecektir.

Genel iade şartları aşağıdaki gibidir;
- İadeler mutlak surette orijinal kutu veya ambalajı ile birlikte yapılmalıdır.

- Orjinal kutusu/ambalajı bozulmuş (örnek:orjinal kutu üzerine kargo etiketi yapıştırılmış ve kargo koli bandı ile bantlanmış ürünler kabul edilmez) tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmiş, başka bir müşteri tarafından satın alınamayacak durumda olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.

. -Ürünlerin iade edilebilmesi, ürünün ambalajının açılmamış, bozulmamış ve ürünün kullanılmamış olması şartına bağlıdır.

İade İşlemleri
Gelen ürün öncelikle İade Bölümü tarafından incelenir.

Yukarıdaki şartlara uygun ise iade işlemi başlatılır. Bu işlemin süresi 3 ile 7 gün arasında değişmektedir.

İade onaylandığında söz konusu tutar, tarafınızdan belirtilecek bir banka hesabına yatırılabileceği gibi, isterseniz bu tutarı Hediye çeki oluşturarak istediğiniz anda kullanabilirsiniz.